Szukaj
SklepMedyczny
Strona główna » O nas

OFERTA

Super hit

Kula łokciowa dziecięca z miękkim uchwytem

Kula łokciowa dziecięca z miękkim uchwytemAby uzyskać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.

Balkonik przestawny dziecięcy

Balkonik przestawny dziecięcyAby uzyskać szczegółowe informacje na temat produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.

Producenci

Ankieta

Z ogromną starannością dbamy o staysfakcję naszych klientów. Prosimy o ocenę jakości świadczonych usług.

  • Bardzo dobra
  • Dobra
  • Niedostateczna

O nas

Nasza firma istnieje na rynku już ponad 20 lat, dając ludziom niezależność i zadowolenie. AKMED na początku swojej działalności pomagał pacjentom słabo słyszącym – dopasowując aparaty słuchowe. Nasza oferta była systematycznie  poszerzana.

 

Obecnie posiadamy w swojej ofercie oprócz aparatów słuchowych także sprzęt ortopedyczny oraz pomocniczy. Znajdą Państwo u nas także wszelkie rozwiązania dotyczące likwidacji barier dla niepełnosprawnych oraz wszelkie akcesoria medyczne wiodących producentów.

W naszej firmie pracują wykwalifikowani, z wieloletnim doświadczeniem fizykoterapeuci oraz protetycy słuchu, którzy w każdej chwili będą pomocni oraz odpowiedzą na każde nurtujące Państwo pytanie. W każdym z naszych sklepów dobieramy sprzęt rehabilitacyjny do potrzeb naszych klientów.

 

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do klienta, tak aby każdy uzyskał u nas profesjonalną i satysfakcjonującą obsługę.

 

Realizujemy wnioski NFZ na zaopatrzenie w wyroby medyczne, oraz realizujemy zakupy refundowane przez PFRON.

 

 

Przejdź do strony głównej